13 Temmuz 2011 Çarşamba

Yandım Allahhh

                                 


Mefisto mimlemiş beni, görünce pek sevindim. Hele bu tuhaf ruh haliyle, aklıma ancak acılı arabesk kıvamında konulardan başka şey gelmediğinden hemen atladım üstüne haliylen :)

Mim konumuz şöyle; "evinde yangın çıksa ve tek bir eşya kurtarmak zorunda kalsan neyi kurtarırsın?"

Düşündüm, taşındım, kaşındım, çıldırdım... Bir tek şeyi kurtarmak zorunda olmak nasıl azap verdi bana bilemezsiniz. Offff yani, tükendim. Arabeske doğru tam gaz dalmak üzereyim gene :))

En sonunda aklıma "neyi kaybedersem yerine koyamam ve kahrolurum?" sorusu geldi ve anında karar verdim: Babaannemin yüzüğünü almadan hayatta çıkmam o evden!

Babaannem ve dedem o kadar mutlu bir ömür sürdüler ki yıllarca ağzımız bir karış açık seyrettik onların büyük aşkını. Birkaç yıl önce dedemi kaybettiğimizden beri babaannem, dedemin yüzüğünü takmaya başladı ve kendi nikah yüzüğünü bana verdi. Verirken de "aşkın hep yanıbaşımda olmasını" diledi. İşte o yüzük olmadan çıkmam o yanan evden... Hepsi bu :)


Fazla romantiğim bu aralar, salak salak dolanıyorum ortalıkta. Yüreğim biraz fazlaca çırpınmakta :) Geçmişte kalan bir aşk yine alevleniyor sanki, hayırdır inşallah ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder